معرفی شرکت فتک FATEK AUTOMATION CORPORATION

شرکت فتک FATEK AUTOMATION CORPORATION در سال 1992 میلادی توسط گروهی از محققان تاسیس شد. این شرکت در حال حاضر از تولیدکنندگان خوش نام و برجسته کنترلرهای منطقی قابل برنامه ریزی و یا همان plc در کشور تایوان می باشد. مدیران شرکت FATEK توجه ویژه به کیفیت و کارایی دارند و همین امر سبب محبوبیت روزافزون شرکت فتک در بازار اتوماسین صنعتی در کشور تایوان و خارج از این کشور شده است.

تا به امروز شرکت فتک سهم قابل توجهی از بازار کنترلرهای صنعتی قابل برنامه ریزی PLC را به خود اختصاص داده است و محصولات این شرکت از طریق شبکه نمایندگی فروش در سراسر جهان با استقبال قابل توجهی مواجه شده است. نرخ رشد فروش شرکت فتک همواره روند صعودی داشته است. شرکت فتک با وجود رکود اقتصادی سال های اخیر و بیماری کرونا تواسته است سهم بازار و سوددهی خود را حفظ نماید.

شرکت فتک FATEK

انواع PLCهای شرکت FATEK

شرکت FATEK پی ال سی های خود را در سری های FBS, BIZ, BI, HBI عرضه می نماید. این شرکت برای برنامه نویسی PLC های خود از نرم افزار Winproladder استفاده می نماید.

HMIهای شرکت فتک FATEK

HMIهای شرکت فتک دارای استانداردهای لازم از لحاظ کیفیت هستند. این HMIها دارای ویژگی های برنامه نویسی قدرتمند، و محیط نرم افزاری بصری وابسته به GUL می باشند.

شرکت فتک FATEK

شرکت فتک HMIهایی در مدل های زیر تولید و عرضه می نماید:

  • P5
  • FT
  • FV
  • FK

در صورت تمایل به خرید محصولات شرکت تراگ Turck آلمان می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت صباکارا و یا به صورت حضوری از طریق فروشگاه صباکارا اقدام به خرید این محصولات نمایید.

خانه » فتک (FATEK)

در حال نمایش 2 نتیجه

کارت خروجی آنالوگ فتک مدل FBs-4A2D

قیمت اصلی ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان است.
کارت توسعه FBS-4A2D فتک در کارت توسعه FBS-4A2D شرکت فتک چهار ورودی و دو خروجی آنالوگ با دقت ۱۴Bit به