نمایندگی های جدید

شرکت STRAUB سوییس

کوپلینگ لوله قطعه ای است که به جای جوش و فلنچ در اتصالات لوله ای از آن استفاده می گردد. در پروژه هایی که نیاز به سرعت بالای نصب می باشد، این قطعه جایگزینی مناسب برای جوشکاری می باشد.

 - از مزیت های این قطعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- عدم نیاز به ابزارآلات و اتصالات خاصی جهت نصب

۲- قابل نصب در هر شرایط آب و هوایی، و در شیارها و گودال های باریک

۳- عدم نیاز به چسب کاری، جوشکاری و کوئیک کردن و رزوه نمودن لوله ها

۴- سرعت بالای نصب و مونتاژ

۵- عدم نیاز به فلنچ در جاهایی که حالت سنتی ایجاب می نماید فلنچ استفاده گردد

۶- مناسب جهت انواع لوله های GRP، PVC،STEEL ، DOCTILE

۷- کاهش نیاز به اتصالات

۸- عایق بودن در برابر صدا و لرزش به دلیل فاصله موجود بین کوپلینگ و لوله، و همچنین لاستیک آب بندی

۹- قابل استفاده برای انتقال آب، گاز، نفت، مواد پتروشیمی، فاضلاب و...

۱۰- قابل استفاده برای لوله از قطر ۵۰ میلی متر الی ۵۰۰۰ میلی متر

۱۱- امکان اتصال دو لوله غیر هم جنس

۱۲- قابلیت جا به جایی یا چرخش در قسمتی از خط لوله

۱۳- عدم شکستگی در صورت فشار بر روی قطعه در محل اتصال

۱۴- دارای ارتعاش پذیری لازم تغییر زاویه و ارتفاع لوله گذاری؛ برای دست یافتن به اختلاف ارتفاع (جا به جایی قائم) در مسیر لوله گذاری می توان از کوپلینگ استفاده نمود.

استفاده از سیستم کوپلینگ امکان ایجاد قوس های بزرگ را به ما می دهد، به این صورت که هر لوله در محل اتصال به کوپلینگ زاویه انحراف بسیار کمی می گیرد و استفاده از این روش بسیار راحت تر و کم هزینه تر می باشد.

 - اثر دما بر روی کوپلینگ

عملکرد دمایی کوپلینگ به نوع واشر پلاستیکی واشر آب بندی به کار رفته در آن بستگی، و قابلیت تحمل دمای سیال تا ۱۸۰ درجه سانتی گراد را دارد.

 - نشت بند لوله، اتصالات و شیرآلات

این محصول برای نشت بندی انواع لوله، اتصالات و شیرآلات مورد استفاده قرار می گیرد و در شیر  و اتصالی که دچار نشتی در خطوط جریان شده باشد، بدون نیاز به قطع کردن جریان، عملیات آب بندی به راحتی انجام می گیرد و دیگر نیاز به تعویض شیر یا اتصال نخواهد بود.

 

شرکت STRAUB سوییس

شرکت  STRAUB در سال ۱۹۵۴ توسط آقای Immanuel Straub در شهرZurich  سوییس تاسیس شد و شعار اولیه این شرکت تحقیق و توسعه مستمر و پایدار بوده و این استراتژی موجب افزایش روزافزون تولید و کیفیت گردید.در سال ۱۹۶۲ محل شرکت از شهر Zurich  به شهر Wangs نقل مکان و در سال ۱۹۶۴ کارخانه جدید در شهر Wangs ساخت.

تا سال ۱۹۶۷ تولید کوپلینگ به صورت هیدرولیک بوده ولی از سال ۱۹۷۰ به بعد تولید کوپلینگ های مکانیکی شروع گردید. در سال ۱۹۹۰ این شرکت کارخانجاتی در کشورهای ژاپن، برزیل و کانادا تاسیس نمود و هم اکنون به بیش از ۵۰ کشور جهان صادرات دارد.

صباکارا تا سال ۲۰۱۸ نماینده شرکت STRAUB بوده و از سال ۲۰۱۸ به عنوان توزیع کننده محصولات STRAUB در ایران فعالیت می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید