تله مکانیک (اشنایدر) برند محبوب و معروف دنیای الکترونیک سال‌هاست در ایجاد تحول و سیراب کردن صنعت برق نقش مهمی دارد. اشنایدر الکتریک را در ایران همه به اسم تله مکانیک می‌شناسند و سال‌هاست به همین اسم در ذهن مردم نقش بسته است.
شرکت اشنایدر به عنوان یک شرکت فعال بین المللی در زمینه مدیریت انرژی و راهکارهای اتوماسیون است که در راستای تولید تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری فعالیت می‌کند.
صرفه جویی درانرژی همیشه شعاری بوده که شرکت اشنایدر دنبال کرده و همین شعار باعث ارائه طرح توسعه ارتباط در مناطق مختلف شده است. شرکت تله مکانیک از 500 شرکت کوچک‌تر تشکیل شده و سهام آن‌ها در بازار بورس Euro Next عرضه می‌شود. این کمپانی به عنوان مادر اصلی شرکت‌های مختلف و معروفی همچون Pelco،APC ، Square D و … فعالیت می‌کند.
شرکت تله مکانیک قدرت لازم را بدست آورده بود و در سال 1891 به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان صنعت الکترونیک شناخته و معروف شد. اما شرکت اشنایدر همیشه دنبال پیشرفت و ارتقا کسب و کار خود بود، به همین دلیل در قرن بیستم و در سال 1919 با کشورهای آلمان و اروپای شرقی وارد اتحادیه مالی و صنعتی اروپا شدند.

خانه » تله مکانیک (Telemecanique)

نمایش یک نتیجه

مینی PLC تله مکانیک SR2 B201FU

قیمت توافقی
مینی PLC تله مکانیک SR2B201FU مینی PLC تله مکانیک SR2B201FU   لطفا جهت مشاهده همه کالاهای دست دوم کلیک کنید.