شرکت اشنایدر الکتریک (Schneider Electric)

اشنایدر الکتریک Schneider Electric

شرکت اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) یک شرکت چند ملیتی فرانسوی است که در زمینه مهندسی برق و تولید تجهیزات الکترونیکی، الکتریکی و شبکه های توزیع و انتقال برق فعالیت می نماید. این شرکت در سال 1836 جوزف اوزن اشنایدر و آدولف اشنایدر تاسیس نمودند.

دفتر مرکزی اشنایدر الکتریک در شهر روی ملزمون فرانسه قرار دارد. تعداد پرسنل این شرکت بیش از 144000 نفر و ارزش دارایی آن 45 میلیارد دلار می باشد. هدف از تاسیس شرکت در ابتدا فعالیت در زمینه فولاد، آهن و ماشین آلات سنگین و کشتی سازی بود. در اواخر قرن بیستم شرکت اشنایدر الکتریک کارخانجات تله مکانیک، اسکوئردی و مرلن ژرن گروه اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) را خریداری نمود. همچنین با مالکیت کارخانه LEXAL دومین توزیع کننده قطعات برق در اروپا، فعالیت خود را در زمینه محصولات بازار ساختمان گسترش داد.

اشنایدر الکتریک طی سالیان فعالیت خود با تاسیس شعب مختلف در بیش از 130 کشور جهان و با در اختیار داشتن حدود 144000 نفر پرسنل از پیشگامان صنعت برق است.

اشنایدر الکتریک Schneider Electric

تاریخچه فعالیت اشنایدر الکتریک در ایران

تاریخچه فعالیت شرکت اشنایدر الکتریک (Schneider Electric) در ایران به سال 1353 بر می گردد که دفتر تله مکانیک را در ایران تاسیس نمود. این شرکت در سال 1380 جهت گسترش فعالیت و افزایش سرمایه گزاری در ایران اقدام به احداث کارخانه ای در سیمین دشت کرج جهت تولید و مونتاژ کلیدهای مینیاتوری تیپ C60N از 2 تا 63 آمپر نمود.

فعالیت بخش پروژه شرکت اشنایدر الکتریک بر روی سه بازار آب سامان، نفت و گاز تمرکز دارد و اشنایدر الکتریک متناسب با این بازارها پیشنهادات خود را ارایه می نماید.

شرکت اشنایدر الکتریک رنج وسیعی از محصولات را عرضه و متخصصان آن راه حل های کاربردی و متنوع در زمینه برق و اتوماسیون ایستگاه های پمپاژ و تصفیه خانه های آب و فاضلاب را ارائه می نمایند. این شرکت توانسته است جایگاه خود را در صنعت زیربنایی آب و فاضلاب تثبیت نماید.

شرکت اشنایدر بهترین سیستم های توزیع الکتریکی و سیستم های اتوماسیون ساختمان را ارائه می دهد. این شرکت در سال 2015 در 50 فهرست شرکت برقرار اروپا قرار گرفت.

خانه » اشنایدر الکتریک (Schneider Electric)

نمایش 1–12 از 47 نتیجه