کمپانی پنتاکس PENTAX

کمپانی پنتاکس Pentax

امروزه با پیشرفت صنعت و همچنین مسائل و مشکلات زندگی شهرنشینی، برای بهبود زندگی احتیاج به ابزارهای صنعتی نسبت به گذشته بسیار افزایش پیدا کرده است. به همین سبب شرکت های بسیاری از جمله کمپانی پنتاکس Pentax دست به تولید این قبیل محصولات زده اند. اما مسئله اصلی و حائز اهمیت کیفیت بالای این وسایل می باشد و بسیاری از ما بدون هیچ اطلاع  قبلی و فقط در هنگام نیاز به این وسایل به دنبال آن ها می گردیم.

برای مثال فردی را تصور کنید که صاحب یک کارخانه می باشد. یک روز یکی از دوستان وی بر حسب پیشنهاد برای مواردی همچون کاهش برق مصرفی ماشین های کارخانه یا تنظیم دور موتور ابزارهای کارخانه و… دستگاهی به نام اینورتر را به او معرفی می کند. صاحب کارخانه مجاب به خرید و تهیه این دستگاه می شود. اما او هیچ اطلاع قبلی در زمینه این دستگاه ندارد.

در این راستا ما تصمیم گرفتیم تا یکی از برندهای برتر و موفق جهانی را که در تولید این محصولات سابقه درخشانی دارد، یعنی کمپانی پنتاکس Pentax و اینورترهای پنتاکس را به شما معرفی کنیم.

کمپانی پنتاکس Pentax

کمپانی ایتالیایی پنتاکس نخستین بار در سال ۱۹۹۰ در ایتالیا پایه گذاری شد. در ابتدا فعالیت های شرکت پنتاکس در زمینه تولید محصولات پمپ های آب شکل گرفت و ادامه یافت. با گذشت زمان و توسعه فعالیت این شرکت در منطقه صنعتی Verna ایتالیا، امروزه این شرکت به برندی جهانی و موفق در زمینه تولید محصولات صنعتی مختلفی تبدیل شده است.

هدف اصلی شرکت پنتاکس ارائه راه حل های با کیفیت در سریع ترین زمان ممکن برای  نیازهای مختلف بازار می باشد. تولید محصولات با حفظ استاندارد و فناوری بالا و بهینه شده برای این شرکت بسیار مهم است.

زیرا این امر تنها راه رسیدن به محصولی با کیفیت با قیمت بسیار مناسب می باشد.

اصول تولید محصولات در کمپانی پنتاکس دارای ۵ مقوله اصلی می باشد:

  1. کیفیت
  2. سرعت
  3. تنوع
  4. انعطاف پذیری
  5. و قابلیت اعتماد

همچنین بالا بودن درصد فروش و معروفیت جهانی برند پنتاکس نشان از کیفیت بالای محصولات و رضایت مشتریان این کمپانی دارد. یکی از هدف هایی که امروزه این کمپانی دست به سرمایه گذاری روی آن زده است، حفظ انرژی و محیط زیست می باشد.

 از محصولات دیگر کمپانی پنتاکس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پمپ های آب خانگی، ساختمانی، صنعتی و کشاورزی
  • شناور
  • اینورتر پنتاکس
خانه » پنتاکس (Pentax)

نمایش 1–12 از 23 نتیجه