شرکت امرن (Omron)

شرکت امرن Omron

شرکت امرن (Omron) یک شرکت الکترونیک است که در سال 1933 مستقر در شهر کیوتو ژاپن توسط KAZUMA TATEISHI تاسیس شد. این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در زمینه اتوماسیون صنعتی می باشد. امرن در منطقه ای از کیوتو به نام “Omuro” که نام “Omron” از آن گرفته شده است، منشا گرفته است.

نام شرکت امرن در سال 1948 از شرکت OMRNRO به شرکت TATATISHI ELECTRONICS  OMRON تغییر یافت. در طول دهه 1980 و اوایل دهه 1990، شعار شرکت این بود: به ماشین کار ماشین ها، برای انسان هیجان خلقت بیشتر. و این شرکت از سال 1990 به شرکت OMRON تغییر نام داد.

زمینه های فعالیت شرکت امرن

  1. اتوماسیون صنعتی

انواع رله، تایمر، کنتاکتور، سنسور، PLC، HMI، اینورتر، سرو موتور، دوربین های صنعتی و…

  1. لوازم پزشکی

انواع تب سنج، فشار سنج و…

  1. سیستم های اجتماعی

سیستم های کنترل و دسترسی، سیستم های مدیریت از راه دور و…

شرکت امرن Omron در زمینه تولید محصولات ذکر شده در رده چند شرکت اول دنیا قرار دارد و بیش از 200 هزار محصول صنعتی تولید می نماید.

شرکت امرن Omron

Omron اولین گیت الکترونیکی بلیط جهان را توسعه داد که در سال 2007 به عنوان Milestone IEEE نامگذاری شد. و یکی از اولین تولیدکنندگان ماشین های خودپرداز (ATM) با کارت خوان های نوار مغناطیسی بود. Omron Oilfield & Marine ارائه دهنده سیستم های درایو AC و DC و سیستم های کنترل سفارشی برای نفت و گاز و صنایع وابسته است.

شرکت امرن OMRON به عنوان یکی از 100 شرکت نوآور برتر جهان شناخته شده است. دفتر مرکزی شرکت امرون در شهر شیموکو، کیوتو ژاپن قرار دارد. تعداد پرسنل این شرکت بیش از 39000 نفر بوده و به بیش از 150 کشور جهان صادرات دارد.

خانه » امرن (Omron)

نمایش 1–12 از 174 نتیجه

پی ال سی PLC امرن مدل CP1L-M30DR-A

قیمت توافقی
PLC امرن مدل CP1L-M30DR-A PLC امرن مدل CP1L-M30DR-A   لطفا جهت مشاهده همه کالاهای دست دوم کلیک کنید.

ترمینال قابل برنامه ریزی امرن مدل NT30C-ST141B-E

قیمت توافقی
ترمینال قابل برنامه ریزی امرن مدل NT30C-ST141B-E ترمینال قابل برنامه ریزی امرن مدل NT30C-ST141B-E     لطفا جهت مشاهده همه