شرکت اینوت (INVT)

شرکت اینوت INVT

شرکت شنژن اینوت الکتریک با نام لاتین “Shenzhen INVT Electric Co., Ltd” (INVT)، با مسئولیت محدود در سال 2002 تاسیس شد. از زمان تاسیس خود بر روی اتوماسیون صنعتی تمرکز نموده و متعهد است به ارائه بهترین محصول و خدمات برای رقابت پذیری بیشتر مشتریان. سهام شرکت اینوت در سال 2010 شد و اولین شرکت سهامی A در بورس (002334) در بورس اوراق بهادار شنژن در صنعت است. در حال حاضر، INVT دارای 15 شرکت تابعه و بیش از 3200 کارمند است. همچنین بیش از 30 دفتر داخلی و مرکز گارانتی و 4 شعبه خارج از کشور دارد. که شبکه فروش بیش از 100 کشور و منطقه خارج از کشور را تشکیل می دهد.

شرکت اینوت به عنوان شرکت کلیدی با فناوری بالا در طرح ملی مشعل بر اساس تسلط بر فناوری های کلیدی در الکترونیک قدرت، کنترل خودکار و IT اعطا شده است. INVT با پوشش کسب و کار اتوماسیون صنعت، وسایل نقلیه الکتریکی، برق شبکه و حمل و نقل ریلی، 12 مرکز تحقیق و توسعه را در سراسر کشور ایجاد کرده است.

شرکت اینوت INVT

در مورد شرکت اینوت بیشتر بدانید

این شرکت بیش از 1300 حق ثبت اختراع دارد. اولین آزمایشگاه در صنعت دارای مدرک ACT از TÜV SÜD، UL-WTDP و CNAS National Lab است. پارک های صنعتی در شنژن و سوژو با هدف ارائه مدیریت طراحی توسعه محصول یکپارچه پیشرفته، آزمایش جامع تحقیق و توسعه محصول و تولید اطلاعات خودکار به مشتریان ارائه می کنند. شعب شرکت INVT در سراسر جهان و مراکز خدمات گارانتی دارد. که آماده ارائه پشتیبانی های همه جانبه از جمله راه حل های حرفه ای، آموزش های فنی و پشتیبانی خدمات به مشتریان هستند.

شرکت اینوت INVT

در دهه آینده، INVT همچنان به صداقت، حرفه گرایی و تعالی به عنوان فلسفه تجاری خود ادامه می دهد. و بخش‌ های اصلی کسب ‌و کار از جمله اتوماسیون صنعتی، خودروی الکتریکی، برق شبکه و حمل و نقل ریلی را بر اساس سه فناوری اصلی در اتوماسیون صنعتی و ترانزیت ریلی تقویت خواهد کرد:

  • زمینه های انرژی و تلاش برای تبدیل شدن به یک گروه حرفه ای بین المللی پیشرو، مسئول و هماهنگ با ساختار محصول مناسب، فناوری های پیشرو، مدیریت کارآمد، سودآوری قوی و رقابت برتر.
  • ارائه دهنده پیشرو و معتبر جهانی برای محصولات و خدمات اتوماسیون صنعتی و برق.
  •  ارائه بهترین محصولات و خدمات برای رقابت بیشتر شرکا.
خانه » اينوت (INVT)

نمایش 1–12 از 15 نتیجه