شرکت دلتا DELTA

شرکت دلتا DELTA

شرکت دلتا Delta در تایوان به سال1971 آغاز به کار کرد یکی از دلایل اصلی تاسیس این شرکت جلوگیری از وابستگی به واردات ژاپن بود.

بیانیه ماموریت دلتا با هدف ارائه راهكارهای نوآورانه، تمیز و كارآمد برای انرژی برای فردای بهتر بود. با پرداختن به موضوعات كلیدی محیطی از جمله تغییرات آب و هوایی جهانی متمرکز شده است و به عنوان یک ارائه کننده راه حل‌های صرفه جویی در مصرف انرژی با تمرکز اصلی در الکترونیک قدرت و اتوماسیون صنعتی است. دسته بندی‌های تجاری Delta شامل برق الکترونیک، اتوماسیون و زیرساخت ها هستند.

شرکت دلتا برای چندین سال حاشیه سود ناخالص اش بیشتر از 20 درصد بود. این شرکت رمز موفقیت اش را در ارتقای محصولات خود می داند. این امر باعث شد که شرکت DELTA به عنوان یکی از تولیدکنندگان مطرح تایوان جایگاه و موقعیت خود را حفظ کنند.

برای مدت طولانی دلتا آداپتورهای برق شرکت اپل را تولید می‌کرد. اما در سال 2012 پروژه بهتری را آغاز کرد. دلتا ربات‌هایی را تولید کرد که برای جایگزینی کارگران در کارخانه های الکترونیکی چین به صرفه باشد.

شرکت دلتا DELTA

در پایان سال 2014 دلتا مالکیت شرکت نروژی التک ای اس ای را اعلام کرد که نفر دوم جهانی در میدان های قدرت مخابراتی بود.

در مورد برند Delta بیشتر بدانید

DELTA برخی از محصولات با انرژی کارآمد در صنعت از جمله منبع تغذیه سوئچینگ با راندمان بالای 90 درصد، منابع مخابراتی 98 درصد و اینورتر PV را با حداکثر 99.2 درصد کارایی ارائه می‌دهد و همچنین اولین منبع تغذیه سرور جهان با راندمان بیش از 96 درصد را که دارای گواهی 80 پلاس تیتانیوم است را تولید کرده که در تایوان مستقر است.

شرکت دلتا جوایز بسیاری از جشنواره های بین المللی دریافت کرده و در حوزه مربوط به نوآوری، طراحی و پاسخ گویی اجتماعی شرکت ها به رسمیت شناخته می شود. از سال 2011 دلتا در هر سال برای شاخص معتبر جهانی توسعه پایدار داو جونز Dow ​​Jones Sustainability ™ World Index (DJSI World) انتخاب شده است. دلتا در سال 2015 در فهرست بازارهای در حال ظهور DJSI قرار گرفت و در میان 45 شرکت پیشرو در تجهیزات الکترونیکی، ابزار و بخش قطعات در رتبه ی اول قرار گرفت.

خانه » دلتا (Delta)

نمایش 1–12 از 88 نتیجه