شرکت ای بی بی ABB

شرکت ABB

شرکت ABB ترکیبی از دو شرکت Asea سوئدی و شرکت Brown Boveri از سوییس می باشد. این دو شرکت در سال 1988 در هم ادغام شدند و شرکت ABB تشکیل شد. اکنون شرکت ABB در سرتاسر دنیا شعب متعدد دارد. محصولات فشار قوی این شرکت در سوئد تولید می شود. محصولات ابزار دقیق از جمله سنسورها و کنترلرها در آلمان و سوییس تولید می شوند. برخی محصولات فشار ضعیف از جمله کلیدهای معروف به SACE این شرکت که از نوع MCCB می باشند در ایتالیا تولید می شوند.

شرکت ABB

علاوه بر تولید محصولات فوق، این شرکت مجری پروژه های کلید در دست در صنایع برق، نفت و گاز، سیمان و غیره است. در مجموع هر دو شرکت ASEA و Brown Boveri از شرکت های پیشتاز در اروپا می باشند که تاریخچه فعالیت آن ها به اواخر قرن نوزدهم که تازه صنعت برق در اروپا رونق گرفته بود، باز می گردد و هر دو مدعی ساخت اولین سیستم های سه فاز AC در اروپا می باشند. سرمایه شرکت ABB طبق آخرین آمار سال 2008 ،36 میلیارد دلار می باشد و دارای 120 هزار نیرو در سرتاسر جهان می باشد. سهام این شرکت در بورس سوییس، سوئد و نیویورک معامله می شود.

راه حل های ABB Ability™️ تخصص عمیق حوزه ABB را با اتصال و نوآوری نرم افزار ترکیب می کنند تا تصمیم های هم زمان و مبتنی بر داده ها را برای عملیات ایمن تر و هوشمندتر که کارایی منابع را به حداکثر می رساند و به آینده ای با کربن کم کمک می کند، تقویت کند. مجموعه بزرگ راه حل های دیجیتالی ما به سازمان ها کمک می کند تا کسب و کار خود را خودکار، بهینه سازی و آینده نگر کنند تا به ارتفاعات جدیدی از عملکرد دست یابند و پیشرفت پایداری را ایجاد کنند.

خانه » ای بی بی (ABB)

نمایش 1–12 از 68 نتیجه

اینورتر ورودی سه فاز ۰.۵۵ تا ۰.۷۵ کیلووات ای بی بی مدل ACS880-01-02A4-3

اینورتر ورودی سه فاز ۰.۵۵ تا ۰.۷۵ کیلووات ABB مدل ACS880-01-02A4-3 اینورتر ABB مدل ACS880-01-02A4-3 دارای ۰.۵۵ کیلووات جهت کاربردهای

اینورتر ورودی سه فاز ۰.۷۵ تا ۱.۱ کیلووات ای بی بی مدل ACS880-01-03A3-3

اینورتر ورودی سه فاز ۰.۷۵ تا ۱.۱ کیلووات ABB مدل ACS880-01-03A3-3 اینورتر ABB مدل ACS880-01-03A3-3 دارای ۰.۷۵ کیلووات جهت کاربردهای