نمایندگی های جدید

شرکت آلستوم (ALSTOM)

شرکت آلستوم یک ابرشرکت فعال فرانسوی چند ملیتی است که در زمینه صنعت حمل و نقل فعالیت می کند. آلستوم در سال ۱۹۲۸ از ادغام دو شرکت THOMSON-HOUSTON  و SOCIETE ALSACIEME تشکیل شد. در سال ۱۹۸۹ شرکت آلستوم با شرکت انگلیسی GENERAL ELECTRIC ادغام و نام شرکت به GEC ALSTOM تغییر یافت.شرکت آلستوم در سال ۱۹۹۸ در بورس پاریس پذیرش شد و نام شرکت به ALSTOM تغییر یافت

در سال ۱۹۹۹ شرکت آلستوم به دلیل مشکلات شدید مالی مبلغ ۳.۲ میلیارد یورو از دولت فرانسه به علت فرار از ورشکستگی وام گرفت و در همین سال مجبور شد چندین بخش از شرکت خود را از جمله کشتی سازی و شرکت POWER CONVERSION را واگذار نماید. در سال ۲۰۰۴ این شرکت به دلیل مشکل طراحی در توربین که طراح آن شرکت ABB بود مبلغ ۴ میلیارد یورو ضرر دید.در سال ۲۰۱۰ این شرکت مجددا همان شرکت POWER CONVERSION را خریداری نمود و در سال ۲۰۱۲ مجدد سهام شرکت را به شرکت CONVERTEAM واگذار نمود.

در سال ۲۰۱۴ شرکت آمریکایی GE سهام شرکت CONVERTEAM را خریداری نمود. شرکت آلستوم از سال ۲۰۱۵ فقط در زمینه حمل و نقل فعالیت می نماید و در سال ۲۰۱۷ آلستوم اعلام نمود که می خواهد با زیمنس ادغام شود که در سال ۲۰۱۹ اتحادیه اروپا ادغام این شرکت و زیمنس را منتفی اعلام کرد.

ALSTOM-4

در حال حاضر تعداد پرسنل شرکت آلستوم ۷۵ هزار نفر می باشد و ارزش دارایی شرکت بیش از ۲۸ میلیارد یورو است.

صباکارا از سال ۲۰۱۲ الی ۲۰۱۴ نماینده شرکت CONVERTEAM بوده و آمادگی تامین محصول بخش POWER CONVERSION شرکت آلستوم را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید